اجتماعی - خبر فوری

از مهمترین اخبار اجتماعی ایران و جهان در لحظه با خبر شوید

اجتماعی - خبر فوری

از مهمترین اخبار اجتماعی ایران و جهان در لحظه با خبر شوید

۱۶۰ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی در مجموعه دشت بهشت خبر داد.

 

جلال ملکی، از وقوع آتش‌سوزی در مجموعه دشت بهشت در شمال بزرگراه یادگار امام خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: بخشی زیادی از فضای سبز مجموعه دشت بهشت بالاتر از اتوبان یادگار به صورت تکه تکه دچار حریق شده است.

به گزارش ایلنا، او افزود:...

ادامه خبر

  • ادمین ..

دود این حریق از مناطق مختلف مشاهده می شود، آتش نشانی چند تیم به محل حادثه اعزام کرده،اما هنوز محل و شدت آتش سوزی مشخص نشده است...

مشاهده عکس

  • ادمین ..

رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا از اجرای ابلاغیه «ورود آزاد پلیس به پلاژهای خصوصی» از تابستان امسال خبر داد.

 

حجت الاسلام غلام حیدر حیدری در ستاد ساماندهی طرح‌های دریای مازندران ضمن اشاره به کل غرق شدگان در دریاها گفت: از مجموع غرق شدگان ۸۱ درصد در دریای شمال (مازندران) و همچنین 57 درصد در سه شهرستان نوشهر، بابلسر و محمود آباد غرق‌شده‌اند؛ لذا با توجه به هجمه مسافران در این سه شهرستان، باید دقت و نظارت بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد:...

ادامه خبر

  • ادمین ..

گشت تعزیرات حکومتی به همراه نمایندگان دستگاه های نظارتی به صورت سرزده از رستوران معروفی در جنوب تهران بازدید کرد که این رستوران تخلفات متعدد بهداشتی و صنفی داشت.

 

بازدید سر زده گشت تعزیرات حکومتی به همراه نمایندگان دستگاه های نظارتی عصر سه شنبه در یکی از مناطق اصیل جنوب تهران انجام شد.

رستوران قدیمی و معروفی که با وجود ظاهر بسیار تمیز و مرتب اما تخلفات بهداشتی و صنفی بسیاری در حین بازدید توسط عوامل گشت، کشف شد.

با حضور تیم بازرسی در آشپزخانه این رستوران و بررسی سردخانه آن، گوشت های فاسد چرخ شده ای که تغییر رنگ داده بود و همچنین جوجه کباب های پخته شده ای که در سردخانه نگهداری می شد و نشان از..

ادامه خبر

  • ادمین ..

بر اساس تازه ترین آمار ۸۵ درصد دانشجویان در کل مجموعه آموزش عالی برای تحصیل شهریه پرداخت می کنند این در حالی است که بودجه ای که از سوی دولت برای وام شهریه در نظر گرفته می شود سیر نزولی دارد.

 


موضوع «وام شهریه دانشجویی» در این ایام که ایام انتخاب رشته است و دانشجویان پذیرفته شده در دوره های غیر روزانه، دانشگاه های پیام نور، غیرانتفاعی، نوبت دوم، علمی کاربردی، مجازی و پردیس خودگردان، ملزم به پرداخت شهریه و رعایت تعهدات مالی در قبال مؤسسه محل قبولی خود هستند، اهمیت دوچندان پیدا می کند.

به گفته دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم، در حال حاضر حدود چهار میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه های کشور حضور دارند که  ۵۰درصد آنها در دانشگاه های غیردولتی و شهریه پرداز تحصیل می کنند. اگر...

ادامه خبر

  • ادمین ..

مدیرکل دفتر بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اگرچه اظهارات غیر واقع معاون اداره کل و عدم اعلام مرگ پلنگ به گونه ای که عنوان شده به منظور پیشگیری از ورود افراد سودجو در زمینه خرید و فروش گونه های حیات وحش و نگرانی وی از احتمال جلوگیری از رهاسازی پلنگ نر بوده است، اما بی توجهی افراد ذی ربط به ضوابط اداری از جمله عدم اطلاع به هنگام تلف شدن پلنگ با هر توجیهی که باشد، مراتب مطابق قوانین و ضوابط دستگاه های دولتی و سازمان ها در کمیته مربوطه مورد بررسی و مورد اقدام قرار می گیرد...

ادامه خبر

  • ادمین ..

دادگاهی در الجزایر مردی را به علت آویزان کردن کودکش از پنجره برای به دست آوردن لایک های بیشتر در فیسبوک محکوم به زندان کرد.

خبرفوری/

 

پدری یک تصویر از خودش در فیسبوک به اشتراک گذاشت که در آن کودکش را از پنجره طبقه پانزدهم یک برج در الجزیره به بیرون آویزان کرده   و زیر پستش نوشته ، 1000 لایک بدهید وگرنه به پایین پرتش می‌کنم.

این تصویر دست به دست در شبکه‌های اجتماعی مختلف چرخید و کاربران مختلف او را به کودک آزاری متهم کردند. 

پلیس الجزایر اعلام کرده است که...

ادامه مطلب + عکس

  • ادمین ..

به گزارش خبر فوری و به نقل از ایلنا، حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب سمنان با اعلام این خبر گفت: متهم این پرونده جوان ۲۷ ساله‌ای است که اقدام به اسید پاشی به سر و صورت خانم جوانی کرده که از بستگان او بوده است.


آسیابی افزود:....

ادامه مطلب

  • ادمین ..

به گزارش خبر فوری طبق تحقیقات صورت گرفته،  مشخص شده است که یزد بیشترین تعداد بادگیرهای ایران را دارد، این شهر دارای بادگیرهای فراوان است به  طوری که در گذشته بر بالای هر خانه ای، بادگیری وجود داشت و در واقع دلیل نامگذاری یزد شهر بادگیرها هم همین موضوع است. مزیت و کارایی مهم و بزرگ این بادگیرها این بود که...


ادامه مطلب

  • ادمین ..

خبرفوری/

 

به گزارش خبر فوری،جمله‌ای که امروز عباس جدیدی امروز در شورای شهر به کار برد خیلی ها را به این فکر انداخت که ممکن است، اتفاقی مانند  ماجرای درگیری او با علیرضا دبیر تکرار شده باشد،اما این عضو شورای شهر در گفتگو با خبرفوری این ادعا را تکذیب می‌کند و می‌گوید: منظورم این بود که هرجا لازم باشد برای کمک به مردم اقدام می‌کنم،یعنی اصطلاح کتم را درمی‌آورم مانند آستین بالا می زنم است.

تکلیف مردم را روشن کنند

همه حرف های جنجالی جدیدی به اینجا ختم نمی شود،او در بخش دیگری از سخنانش حسن روحانی و محمد باقر قالیباف را مخاطب قرار داده و از آنها می خواهد برای مردم روشن کنند اتهام هایی که در مناظره ها به یکدیگر زدند چه شد؟...

آیا عضو ورزشکار شورای تهران می‌خواهد «کت و لباس پاره ‌کند»؟

  • ادمین ..